Inauguracja roku szkolnego 2014/2015

W piękny poniedziałkowy poranek 1 września o godzinie 9.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015. W sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Wójt Gminy Dobre pan Stefan Śpibida, Ksiądz Proboszcz Piotr Rogoziński oraz przedstawicielka Rady Rodziców pani Ewa Buczyńska.

Nowy rok szkolny przyniósł w naszej szkole zmiany na stanowisku dyrektora. Funkcję Dyrektora Szkoły objął pan Jacek Gawinecki - dotychczasowy nauczyciel informatyki i wychowania fizycznego.

Życzymy panu Dyrektorowi wielu sukcesów zawodowych, cierpliwości,                                 wyrozumiałości dla pracowników i uczniów oraz twórczych pomysłów.

W pierwszej części apelu pan dyrektor przedstawił nowych nauczycieli - panią Mariolę Gąsiorowską -nauczycielkę języka polskiego oraz nauczycieli wychowania fizycznego pana Macieja Maciejewskiego i Jacka Pulczyńskiego. Tradycyjnie zostali  też  przedstawieni wychowawcy poszczególnych klas. Pan dyrektor przekazał informacje o najważniejszych zadaniach na nadchodzący rok szkolny .Głos zabrał również Wójt  Gminy pan Stefan Śpibida, który podziękował  za pracę  w funkcji dyrektora panu Piotrowi Śliwiakowi. Zebranym uczniom i nauczycielom życzył owocnej pracy. Kolejnym punktem apelu był program artystyczny przygotowany przez uczniów  klas I-VI pod kierunkiem pani J. Żywiczki, S. Chałajdy i J. Szczepankiewicz.