Recytatorski sukces!

16 października 2014r. trzy uczennice z PSP w Krzywosądzy wzięły udział  w XXXVII Eliminacjach Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Kujawskiej im. Franciszka Benińskiego. Tegoroczne eliminacje I etapu odbyły się w RDK w Radziejowie. W kategorii szkół podstawowych, dziewczęta z Krzywosądzy znalazły uznanie jurorek: Julia Mordyl zdobyła I miejsce, Oliwii Guźleckiej przyznano II miejsce, a Julia Wojtasik  wróciła z wyróżnieniem.

15 listopada bieżącego roku, laureatki I etapu – Julka Mordyl i Oliwia Guźlecka reprezentowały powiat w konkursie finałowym, który odbył się w Inowrocławiu.         Tam, bezkonkurencyjna, na poziomie szkół podstawowych była Julia Mordyl, która zajęła I miejsce. Tak wysokie noty recytatorek są powodem do dumy dla całej społeczności szkolnej i oczywiście rodziców i bliskich - gratulujemy!