Wiosenne obrazki z figur geometrycznych

W ramach innowacji ,,Zabawy matematyką” uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie plastycznym ,,Wiosenne obrazki z figur geometrycznych”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej o tematyce wiosennej przy użyciu jak największej ilości figur geometrycznych. Celem konkursu było  inspirowanie dzieci do twórczości plastycznej,  ukazanie możliwości łączenia edukacji matematycznej i przyrodniczej z edukacją plastyczną oraz  uatrakcyjnienie wiedzy matematycznej. Jury podczas oceny prac brało pod uwagę: pomysłowość, oryginalność, staranność, wkład pracy i  różnorodność zastosowanych form plastycznych.

Biorąc pod uwagę wymienione  kryteria  wyróżniono następujące prace:

Lena Warszawska klasa II

Oliwia Pawłowska klasa II

Lena Grzegórska klasa I

Nikola Mielcarek klasa II

Alan Błażewski klasa II

Wiktoria Kotlarz klasa III

Katarzyna Gawinecka klasa II

Wyróżnienia otrzymali:

Paweł Wabiszak klasaII

Maria Buczyńska klasa II

Wojciech Rybacki klasa II

Nikola Juszczyńska klasa II

Rada Rodziców naszej szkoły dla wyróżnionych uczniów zakupiła drobne upominki. Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie dziękujemy, wyróżnionym gratulujemy.